Zo sveta

Nemecká komisárka: „Prisťahovalectvo je nutnosť a migranti sa tu musia cítiť v bezpečí!“

Nemecká vládna komisárka pre integráciu migrantov Annette Widmann-Mauz (CDU), označila prisťahovalectvo a multikulturalizmus za nevyhnutnosť a obohatenie.

„Je dôležité, aby sme jasne uviedli, že rozmanitosť je dôležitá a nevyhnutná, a môže byť pre nás obohatením, že nevnímame ľudí, ktorí majú rôzne náboženstvá a rôzny pôvod, ako hrozbu, ale ako spoluobčanov.“ povedala nemecká komisárka.

Nemecká komisárka ďalej dodáva, že migranti v Nemecku sú pre krajinu veľkou výhodou a musia si to každý deň pripomínať „mnoho migrantov sa obáva a necítia sa tu bezpečne, musíme im poskytnúť pomoc, ktorú potrebujú!“ varuje Widmann-Mauz.

Komisárka dokonca spustila projekt asistenčného telefónu, kde môžu migranti, ktorí sa cítia nebezpečne alebo sú rasisticky napádaní zavolať a sťažovať sa. Na tento projekt vyčlenila už dvojnásobné finančné náklady.

Strana má však dve mince a mladé nemecké dievčatá sa boja vychádzať von vďaka migrácii. Mladí migranti nemajú problém ich sexuálne obťažovať a napádať. Jedno mladé nemecké dievča už vystúpilo aj s verejným prejavom, ktorý videli na sociálnych sieťach už milióny ľudí (video tu).

9 Replies to “Nemecká komisárka: „Prisťahovalectvo je nutnosť a migranti sa tu musia cítiť v bezpečí!“

  1. Nemka, čo to trepeš, aké obohatenie ?!! … Veď si zober silnejšie okuliare a pozri sa, že na tej turecko-gréckej hranici sú prevažne agresívne nabudení chlapci a mladí muži, ktorí chcú v Európe napĺňať to, čo im prikazuje korán !!! … Takže sú evidentne veľkou hrozbou pre celú Európu – pre bielu rasu a pre naše kresťanské a tradičné hodnoty ! …
    Keď sa tu necítia bezpečne, tak nech sem nelezú a nech sa vrátia tam, odkiaľ prišli !!!

  2. Tá hlupaňa čita iba to, čo jej napíšu.
    Otázka znie:“ koľko ľudí za 12.000,-EUR“ mzdu by bolo ochotných toto prečítať?
    No lepšie povedané: na koľko rokov dostane za túto vlastizradu?

  3. Tupaňa germánska, už máš načisto vylízaný rozum z tej strapatej hlavy? Bodaj Ťa skupina aspoň 10 obohacovačov vzala do parády svojimi čabajkami a potom Ťa nechali kdesi za popolnicami, aby si zažila ten multi-kulti prínos keď budeš pomaly vyhasínať.

  4. Mentálne retardovaná osoba,ktorá by mala visieť na povraze za vlastizradu a genocídu vlastného národa. Nechala by som jej mŕtvolu ako výstrahu zavesenú niekde v centre a vypustila na ňu nejaké dravé vtáky,nech si pochutnajú na jej mrcine. Pre výstrahu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *