Nemecká komisárka: „Prisťahovalectvo je nutnosť a migranti sa tu musia cítiť v bezpečí!“

Nemecká vládna komisárka pre integráciu migrantov Annette Widmann-Mauz (CDU), označila prisťahovalectvo a multikulturalizmus za nevyhnutnosť a obohatenie.

„Je dôležité, aby sme jasne uviedli, že rozmanitosť je dôležitá a nevyhnutná, a môže byť pre nás obohatením, že nevnímame ľudí, ktorí majú rôzne náboženstvá a rôzny pôvod, ako hrozbu, ale ako spoluobčanov.“ povedala nemecká komisárka.

Nemecká komisárka ďalej dodáva, že migranti v Nemecku sú pre krajinu veľkou výhodou a musia si to každý deň pripomínať „mnoho migrantov sa obáva a necítia sa tu bezpečne, musíme im poskytnúť pomoc, ktorú potrebujú!“ varuje Widmann-Mauz.

Komisárka dokonca spustila projekt asistenčného telefónu, kde môžu migranti, ktorí sa cítia nebezpečne alebo sú rasisticky napádaní zavolať a sťažovať sa. Na tento projekt vyčlenila už dvojnásobné finančné náklady.

Strana má však dve mince a mladé nemecké dievčatá sa boja vychádzať von vďaka migrácii. Mladí migranti nemajú problém ich sexuálne obťažovať a napádať. Jedno mladé nemecké dievča už vystúpilo aj s verejným prejavom, ktorý videli na sociálnych sieťach už milióny ľudí (video tu).

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353