Nemecká komisárka: “Prisťahovalectvo je nutnosť a migranti sa tu musia cítiť v bezpečí!”

Nemecká vládna komisárka pre integráciu migrantov Annette Widmann-Mauz (CDU), označila prisťahovalectvo a multikulturalizmus za nevyhnutnosť a obohatenie.

“Je dôležité, aby sme jasne uviedli, že rozmanitosť je dôležitá a nevyhnutná, a môže byť pre nás obohatením, že nevnímame ľudí, ktorí majú rôzne náboženstvá a rôzny pôvod, ako hrozbu, ale ako spoluobčanov.” povedala nemecká komisárka.

Nemecká komisárka ďalej dodáva, že migranti v Nemecku sú pre krajinu veľkou výhodou a musia si to každý deň pripomínať “mnoho migrantov sa obáva a necítia sa tu bezpečne, musíme im poskytnúť pomoc, ktorú potrebujú!” varuje Widmann-Mauz.

Komisárka dokonca spustila projekt asistenčného telefónu, kde môžu migranti, ktorí sa cítia nebezpečne alebo sú rasisticky napádaní zavolať a sťažovať sa. Na tento projekt vyčlenila už dvojnásobné finančné náklady.

Strana má však dve mince a mladé nemecké dievčatá sa boja vychádzať von vďaka migrácii. Mladí migranti nemajú problém ich sexuálne obťažovať a napádať. Jedno mladé nemecké dievča už vystúpilo aj s verejným prejavom, ktorý videli na sociálnych sieťach už milióny ľudí (video tu).

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *