Zo sveta

Nemecká Antifa plánuje ozbrojené útoky na políciu a politických oponentov, varujú bezpečnostné zložky

Podľa Spolkového kriminalistického úradu (Bundesskriminalamt) a Úradu na ochranu ústavy (nemecká tajná služba – Bundesamt für Verfassungsschutz) plánujú členovia nemeckého ľavicového spolku Antifa násilné útoky proti polícii, opozičným politikom a názorovým oponentom.

Podľa nemeckých úradov prekonali členovia Antifa niekoľko „školení a výcvikov“ v zahraničí, napríklad u kurdských milícií YPG a zúčastnili sa bojov v Sýrii. V rámci zahraničných výcvikov sa učili používať vojenské zbrane, plánovať prepadnutia, odpaľovať výbušniny a ďalšie teroristické výcviky, informuje ONLINE Focus.

V minulosti už Antifa vykonala rad útokov proti opozičným politikom z AFD, kedy niekoľkokrát došlo k veľmi vážnym zraneniam a obeť útok prežila len náhodou. Časté sú tiež útoky členov Antifa v spojení s gangmi „utečencov“ proti polícii. Opakovane tiež došlo k podpaľačským útokom na majetok stavebných firiem, polície a názorových a politických oponentov.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *