Nemcom došla trpezlivosť a na protestoch už začali mlátiť policajtov (Video)

V sobotu 13. marca vyšli do ulíc tisíce Nemcov, ktorí protestovali proti opatreniam Covid 19 či očkovaniu. Na niektorých miestach ľuďom došla trpezlivosť a pretlačili policajtov, či dokonca ich fyzicky napádali.

V Drážďanoch zranili policajtov a v Štuttgarte napadli niekoľkých novinárov, no nikto však nebol vážne zranení, píše Deutsche Welle.

Na videu zo Štuttgartu vidíme, ako dav ľudí prelomí policajtov, ktorí sa im snažia zabrániť v ich pochode. Na videu z Drážďan zase môžeme pozorovať, ako ľuďom došla trpezlivosť a ťažkoodencov začali mlátiť či hádzať o zem.

Video z demonštrácie v Štuttgarte

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353