Slovensko

Nemáme sa stretávať s ľuďmi, ale s Kollárom v aute sedela známa Miss. Zranená leží na JIS-ke

V sobotu večer sa stala vážna nehoda predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi. Okrem jeho šoféra a ochrankára s ním v aute mala sedieť podľa informácii Plus 7 dní aj známa modelka a finalistka Miss Universe Miroslava Fabušová.

Boris Kollár aj ona sú v nemocnici. Kollár má zlomený krčný stavec a liečiť sa bude niekoľko týždňov.

Modelka je v nemocnici: „Som na JIS-ke. Ťažko teraz hovoriť, aké sú prognózy,“ potvrdila pre PLUS7DNÍ Fabušová, že po nehode skončila v nemocnici. Bývalá Miss, známa tiež ako bývala manželka hokejistu Petra Fabuša, mala ubolený hlas.

Kollárova spoločníčka nechcela viac hovoriť o tom, prečo bola v čase lockdownu večer v aute, predsedu parlamentu.

Na internete sa okamžite spustila diskusia a ľudia sa pýtali, ako je možné, že v čase zákazu vychádzania sa predseda parlamentu vyváža v štátnom aute s modelkou. Prečo s ním bola ale nevieme.

K celému incidentu sa vyjadril aj poslanec Ľuboš Blaha a toto je časť z jeho statusu 

„V štátnej limuzíne sa spolu s predsedom parlamentu viezla bývalá finalistka Miss Universe a asi netreba vysvetľovať, že spolu neriešili Aristotelovu ontológiu. Štátna limuzína má byť využívaná na štátne účely. Nie na rande. Boris Kollár si v nej nemá čo prevážať frajerky. Pri všetkej úcte k bývalej finalistke Miss Universe, celkom zjavne to nie je kráľovná Alžbeta. A štátna limuzína bola zneužitá na Borisove bakchanálie. U pána predsedu zjavne opäť nezvíťazil mozog. Ale „srdce“. Nejdem teraz rozoberať súkromný život Borisa Kollára. Raz si to užíva s misskami, inokedy s transsexuálmi. A vieme, ako chcel pri šoférovaní „pomáhať“ slávnej Paris. Podstatné je, aby na svoje zvrhlé chúťky nezneužíval štátnu limuzínu. Pripomeňme ešte to najdôležitejšie. Na Slovensku je zákaz vychádzania. Vláda vyzýva, aby ľudia ostali sedieť doma a obmedzili kontakt s cudzím ľuďmi.“