Nemali ste rúško! Zoberte mu psov, obmedzujeme vás na osobnej slobode! (Video)

Situácia na Slovensku sa vyhrocuje. Nariadenia kážu, aby občania nosili rúška nie len v interiéri, ale aj v exteriéri. To však nie všetci spĺňajú a polícia tieto nariadenia kontroluje (video na konči článku).

Tomáš uverejnil na sociálnej sieti video, kde ho policajná hliadka mala údajne zastaviť pre to, že nemal nasadené rúško. Keď ho niekoľkokrát požiadali, aby im predložil občiansky preukaz, on len opakoval, na základe akého zákona. Polícia však môže predviesť osobu na policajnú stanicu, ak sa osoba neviem preukázať platným dokladom totožnosti.

Vo videu sa muž odmieta preukázať hliadke a tá ho nakoniec podľa všetkého predvedie na policajnú stanicu. Na konci videa je len počuť, ako policajt hovorí „zoberte si tie psy, berieme pána na policajnú stanicu…. ste obmedzený na osobne slobode…“ a video končí.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353