Zo sveta

Nechcem byť súčasťou tejto špiny. S očkovaním sú všetci nepriateľskí, vyhlásil najlepší tenista sveta

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Najlepší tenista sveta Srb Novak Djokovič poriadne kritizuje očkovanie a je otázne, či si zahrá najbližší turnaj v austrálskom Merlbourne.

Sám odmieta prezradiť, či je zaočkovaný alebo nie. „V súvislosti s koronavírusom šíria len strach a paniku. Toho nechcem byť súčasťou,“ uviedol Djokovič v interview pre srbský denník Blic.

„Cítim, ako sú všetci v tejto súvislosti s očkovaním striktní a nepriateľskí. Ale ja nechcem byť súčasťou tejto špiny. Ak sa nechcem nechať očkovať, to je predsa moja súkromná vec. A viete čo? Či na túto tému poviem čokoľvek, rovnako sa moja odpoveď prekrúti, ako sa to komu hodí,“ pokračoval v tvrdej kritike.

V Austrálii možno ale nakoniec ustúpia a Djokovič bude môcť aj ako neočkovaný hrať. Bude musieť však nastúpiť do 14-dňovej karantény.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *