Politika

Necháte sa zaočkovať proti koronavírusu SARS-Cov-2? (Celoslovenská anketa)

Koronavírus ovládol celý svet a za pár týždňov doslova zmenil všetko. Vedecké tímy po celom svete sa snažia vyvinúť čo najskôr vakcínu proti tomuto vírusu.

Ľudia sa však delia na dva tábory. Jeden tábor nemá s očkovaním problém. Druhý tábor ľudí je však rázne proti očkovaniu a majú obavy, že vakcína im spôsobí ešte horšie zdravotné problémy v budúcnosti. Niektorí dokonca tvrdia, že koronavírus je plán elít, ktoré cez vakcínu dosiahnu svoje ciele. Čo je a nie je pravda nevieme. Naša anketová otázka ale znie, či v prípade, že vakcína bude v ponuke pre každého, necháte sa dobrovoľne zaočkovať.

(Pri poslednom prieskume sa zistilo, že 40,9% Slovákov by sa nechalo zaočkovať proti koronavírusu. Vakcínu by odmietlo 27,9% a 31,3% nevedelo odpovedať.)

[poll id=“31″]

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *