Nechal otvorenú krčmu aj počas zákazu. Chcel mať na darčeky. Teraz strávi Vianoce za mrežami - MAGAZÍN 1
Slovensko

Nechal otvorenú krčmu aj počas zákazu. Chcel mať na darčeky. Teraz strávi Vianoce za mrežami

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Krčma Tralka Pub v Prešove sa stala asi najznámejšou krčmou na Slovensku. Jej majiteľ totiž aj cez núdzový stav nechal otvorené úplne bez obmedzení a z polície nemal strach.

Dnes je už však všetko inak a krčma je zavretá. Majiteľa držia na polícii a prežije tam aj Vianoce. Ešte kým bol na slobode tvrdil, že musí mať otvorené, pretože nemá za čo kúpiť deťom darčeky.

Podľa informácii TV Markíza strávi majiteľ Vianoce za mrežami. V posledných týždňoch v podniku bolo až 15 kontrol. Majiteľ vraj nerešpektoval nariadenia preto, lebo potreboval uživiť rodinu. Aktuálne je zadržaný v policajnej cele, kde pobudne aj cez Štedrý deň. Okrem toho, podniku za porušenie zákazu prevádzkovania hrozí pokuta až do výšky 20-tisíc eur. Sťažnosti v podobe niekoľkých podnetov zaregistroval aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Prešove.