"Nebezpečne blízko!" Ruská stíhačka Su-35 vyľakala americké lietadlo P-8A Poseidon - MAGAZÍN 1
Zo sveta

“Nebezpečne blízko!” Ruská stíhačka Su-35 vyľakala americké lietadlo P-8A Poseidon

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ruská stíhačka Su-35S dvakrát zachytila americké lietadlo P-8A Poseidon. K incidentu došlo 19. apríla. Manévre ruského pilota urobili veľký dojem nielen na amerického letca, ale aj na velenie 6. flotily so základňou v Stredozemí. Americkí vojaci zverejnili na Twitteri videozáznam letu Su-35S.

Na videu sú zábery vizuálneho zblíženia ruskej stíhačky, trajektóriu letu amerického P-8A Poseidon však ruská stíhačka nenarušila.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *