Natočili, ako zastrelili ženu v budove Kapitolu! Od krvi padla na zem a väčšina si to natáčala (Video 18+)

Žena, ktorú polícia zastrelila počas stredajšieho obliehania sídla amerického Kongresu, je veteránka amerického letectva Ashli Babbittová. Tridsaťpäťročná Američanka prišla do Washingtonu z Kalifornie a v minulosti sa zúčastnila niekoľkých zahraničných misií, okrem iného v Iraku a Afganistane. Rodina sa o jej skone dozvedela až z televízie, informuje idnes.cz

Babbittová pricestovala do hlavného mesta zo San Diega ako podporovateľka prezidenta Trumpa. Okrem nej prišli pri nepokojoch o život aj ďalší traja ľudia, ktorí podľa šéfa washingtonskej polície Roberta Conteea podľahli náhlym zdravotným príhodám.

Conteo potvrdil, že jedna žena prišla o život po tom, čo ju smrteľne postrelili príslušníci poriadkových síl Kapitolu. Babbittová, ktorá na sociálnych sieťach opakovane zdieľala ultrapravicové konšpiračné teórie, podľa The Guardianu deň pred svojou smrťou sľúbila, že povstalecké hnutie už nikdy nič nezastaví.

Jeden z aktivistov celý incident natočil. Na videu je vidieť policajtov aj ľudí, ktorí si celú situáciu vášnivo natáčajú.

Pozor! Video nie je vhodné pre maloletých a slabšie povahy.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353