Natáča sa vo fitku, fotí pred zrkadlom a Líviu chce dať zabiť: "Idem zaplatiť vraha!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Natáča sa vo fitku, fotí pred zrkadlom a Líviu chce dať zabiť: “Idem zaplatiť vraha!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Aktivistka a vlogerka Lívia je známa celému Slovensku svojou aktivitou a videami, kde stúpa na otlaky neoliberálom. Preslávila sa videami na dúhových pochodoch, kde sa pýtala ľudí, koľko máme pohlaví a akým sa cítia byť oni.

Lívia vo svojich videách ukazuje aj dopad na spoločnosť, kde sú silné liberálne ideológie. Naposledy sa vybrala do Londýna a jej videá trhali rekordy v počte zhliadnutí. Jej videá sú dokonca mazané a cenzúrované. Aj keď Lívia vystupuje vo svojich videách nežne a pokojne, nájdu sa neprajníci, ktorí jej vulgárne nadávajú a vyhrážajú sa.

Dávid na pravo chce dať zabiť Líviu

Jedným z takýchto agresorov je aj Dávid. Dávid sa rád fotí a natáča vo fitku a na svojom profile sa pochválil aj tým, aké váhy dvíha. Svoju energiu však asi neminie vo fitness centre dostatočne a ostáva mu aj na agresívne zbabelé útoky profi mladému dievčaťu Lívii.

Tej na instagrame písal tie najhoršie vulgarizmy a dodal, že má veľa peňazí a Líviu dá zabiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *