Zo sveta

Naše Tatry zavreté a v Poľsku ako by vírus neexistoval. Slováci si nevedia vynachváliť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kým severe Slovenska je celý čierny a hotely či reštaurácie vo Vysokých Tatrách zívajú prázdnotou, len kúsok od našich hraníc v Poľsko si ľudia užívajú.

A využívajú to aj Slováci, ktorí do Poľska jazdia, aby si užili hotely, wellnes či reštaurácie. Podľa informácii od našich čitateľov od nich nikto nevyžadoval potvrdenie o očkovaní či dokonca ani testy! Rúška v hoteloch videli len na recepcii „aj to ich mali pod nosom“ napísal nám Tomáš, keď bol v Zakopanom.

„Tak Slováci, čo poviete? Kamarátka mi poslala aktuálne video z Poľska,ani nie 20 minút autom od našich hraníc. Nikdy som nespochybňoval korona šialenstvo, ale je podľa vás normálne čo sa deje na Slovensku? Na Slovensku sa ľudia medzi sebou hryzú, mlátia. Tam si žijú pokojný a dôstojný život. A hlavne sú súdržní!!!“ napísal k videu Ľudovít.

4 Replies to “Naše Tatry zavreté a v Poľsku ako by vírus neexistoval. Slováci si nevedia vynachváliť

  1. Netrúfam si situáciu zľahčovať, ani najmenej. Rozhodne však trvám na tom, že Maďarský, Český alebo Poľský vírus by sme tu na Slovensku znášali pokojnejšie. Naši politici, tí zodpovední politici by mali okamžite zodpovedne vycestovať a zodpovedne nám sem z neho zodpovedne priviezť. Tam ťažkoodenci občanov v obchodoch neriešia, dokonca, ani oprávnene. Zodpovedne sa pýtam zodpovedných politikov – ako je to možné, že už dávno zodpovedne nevycestovali, aby nám mohli zodpovedne zodpovedať ten prevelikánsky rozdiel v spôsobe života. Ak to do týždňa nebudem počuť od politikov 999, povedané slušne, nepovažujem ich za zodpovedných a už ani viacej nebudem. A všetci, ktorí dovtedy umrú …

  2. Na Slovensku vládne nepodarený panghart konzília bláznov menom kovid automat. Politické filcky ničia krajinu a ľudí za výdatnej pomoci filciek z konzília bláznov.
    Mali by si podeliť aj škody čo napáchali.

  3. Nie je to normalne! Najma na Slivensku! To ludom sa obcas dostane len nejake info zo zahranicia, ze ako sa zije tam?? A ktory rok sa pise??
    Zijem v Londyne. Tu sa nenosia ruska nie len ze v Lidli, alebo Tescu. Tu ludia nemajubrusko v ziadnom obchode! Ani v mestskych autobusoch! A uz vobec nie niekde na uliciach! Je mi luto, ze na Slovensku su ludia natolko oblbnuti a zvolili si sami tuto vladu! A najsmutnejsie su dve veci: prva: ze sa ich neviete a nemozete stale nijako zbavit! A vec druha: ze stale sa tam najdu nejaku icg dusevne zmrzaxeni podporovatelia a volici! Neviem co je horsie! To fakt chxete a viete na Slovensku zit iba pod utlakom???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *