Napadol ho zo zadu tehlou do hlavy: „Na bielych životoch nezáleží“ píše sa v popise

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V Amerike koluje video, ktoré ukazuje, ako mladík tmavej pleti udrie bieleho nič netušiaceho muža tehlou na ulici zo zadu do hlavy. V pozadí je počuť jasanie – pravdepodobne od mladých ľudí.

Konflikt medzi černochmi a belochmi nekončí. Nasledujúce video z Baltimoru ukazuje, koľko ľudí čelí týmto útokom v USA, informuje portál news.com.au

Na videu vidíte belocha stredného veku, ako nič netušiaci kráča po chodníku v Baltimore. Muž tmavej pleti sa k nemu nenápadne zo zadu priblíži a tehlou ho trafí zbabelo od zadu do hlavy.

Video na instagrame pobúrilo užívateľov a dokonca nieslo hashtag: whitelivesdon’tmatter’ and #blacklivesmatter čo znamená vo voľnom preklad Na bielych životoch nezáleží a na Čiernych životoch záleží.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!