Politika

NAKA obvinila Roberta Fica za jeho video, v ktorom si zastal výroky Milana Mazureka

Národná kriminálna agentúra obvinila Roberta Fica za to, že natočil video, v ktorom mal súhlasiť s výrokmi odsúdeného poslanca NR SR Milana Mazureka. Vyšetrovateľ ho obvinil z trestných činov hanobenia národa, rasy a presvedčenia, podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti v súbehu s trestným činom schvaľovania trestného činu.

„Napriek tomu, že Najvyšší súd SR rozhodol, že extrémistické výroky exposlanca Milana Mazureka sú trestným činom a odsúdil ho za ne, Robert F. mal s nimi verejne súhlasiť a tak svoj postoj šíriť cez sociálne siete. Môže mu hroziť trest odňatia slobody na jeden až päť rokov,“ píše polícia na sociálnej sieti Facebook.

4 Replies to “NAKA obvinila Roberta Fica za jeho video, v ktorom si zastal výroky Milana Mazureka

  1. Ak sa má NAKA zaoberať a postihovať také veci ktoré opisujú skutočný stav vecí t.j. realitu, ako príživníctvo,násilie,neporiadok a podvody,potom je úplne zbytočná inštitúcia.Fico je právnik preto z obvineniami ktoré patria skôr do „šuplika “ gestapa alebo ŠTB by nemal mať absolútne žiadne problémy.To ,že si „zgustli“ na Mazurekovi má samo o sebe výpovednú hodnotu.

  2. Ja fica tiež moc nemusím,ale v tomto mu dávam za pravdu.Trubana za závažné propagovanie drog neriešili / prípad sa nestal / a za názor idú súdiť fica.Horšie ako za komunistov,ktorých som tiež nemusel.Teraz po 30 rokoch hovorím,zlatý komunisti.Je mi z tejto doby na grc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *