Najznámejšiu advokátku vyhadzovali z budovy súdu! Od strážnikov chcela paragraf, tí ju len vytláčali von (Video)

Adriana Krajníková je advokátka, ktorá sa preslávila, keď radila, aby si v pôrodnici nenasadila rúško a odmietla test na koronavírus.

Na sociálnej sieti má už cez 50-tisíc svojich sledovateľov a často vystupuje v alternatívnych médiách. Krajníková nahrala na YouTube video, kde sa nachádza na súde v Košiciach. Tu ju pracovníci Justičnej stráže odmietli pustiť na súd a požiadali ju, aby opustila budovu. Dôvod? Nechcela si nasadiť rúško.

Konflikt podľa videa trval niekoľko minút, kedy advokátka žiadala, aby jej príslušníci zboru povedali, na základe akého paragrafu má opustiť budovu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353