Najviac nakazených a krízový štáb zasadal úplne bez rúšok, šíri sa internetom

To je neuveriteľné! Nám nútia rúška a hovoria o pandémii, a oni vôbec nenosia rúška! Internetom sa šíri ďalší hoax a zdieľajú ho už tisíce ľudí. Dagmar pridala fotografiu, ktorú odfotila na televízore, kde je zasadnutie krízového štábu a nikto okrem jedného člena nemá rúško.

Realita je však taká, že zábery sú ešte z predošlej vlády a aj keď tam vidíme hlavného hygienika Mikasa, hneď vedľa neho vidíme aj bývalého ministra obrany Petra Gajdoša, čo je jasný dôkaz toho, aké staré sú tieto zábery a že v tom čase ešte neboli takéto tvrdé opatrenia.

Celý príspevok však už za 5 hodín zdieľalo viac ako 2 700 ľudí s popisom, že nás klamú a nám chcú nanútiť respirátory.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353