Najskôr provokoval, teraz sa bojí? Poslanec SaS prerušil Mazureka a potom utekal (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Počas vystúpenia poslanca Milana Mazureka prišiel poslanec SaS, Miroslav Žiak k Mazurekovi s papierom, na ktorom mal napísané „Urevaný nácek“.

Po tom, čo vládny poslanec narušil vystúpenie Mazureka, s papierom začal utekať. Do celého konfliktu sa zapojil ďalší poslanec ĽSNS Miroslav Suja, ktorý celý papier roztrhala hodil im ho do lavíc. Naozaj je toto práca vládnych poslancov? Nič iné nemajú na robote?

„Najskôr sa na mňa zahnal, následne prišiel za mnou a strčil do mňa spôsobom takým, že ako rozhodca by som udelil minimálne žltú kartu, následne prišiel ochrankár Suja a vytrhol mi môj papier surovo z rúk. Počas toho ako som si išiel sadnúť mi páni z ĽSNS odkazovali, že toto už nemám robiť, lebo nebudem doma v bezpečí. Ako uviedol poslanec Polák, mám si vraj požiadať políciu o ochranu mojej osoby. Čo myslíte, mám žiadať políciu?“ napísal provokačný poslanec SaS Žiak.

Vládny poslanec SaS Miroslav Źiak sa veľmi rád fotí.