Najnovší prieskum: Kotlebovci druhá najsilnejšia strana. Matovič výrazne klesol a Harabin stále bez šance

Najnovší prieskum agentúry MVK ukazuje najsilnejšiu stranu Smer s podielom 21,9% hlasov. Druhá najsilnejšia strana je Kotlebova ĽSNS s 12,7% hlasov.

Výrazne klesol Igor Matovič a jeho hnutie OĽANO, ktoré malo v inom prieskume druhé miesto a dokonca až 16%, tento prieskum im dáva 8,9%.

Štvrtá strana s 8,5% je Za Ľudí a po nej nasleduje koalícia PS-Spolu, ktorá je len niečo cez hranicu zvolitelnosti s 8,1%. KDH (7,5 percenta), Sme rodina (6,5 percenta) a SNS (6 percent).

Pod hranicou piatich percent na postup do parlamentu by ostali Maďarská komunitná spolupatričnosť (4,6 percenta), SaS (3,8 percenta), ako aj Dobrá voľba a Most-Híd (zhodne po 2,9 percenta). Strana Vlasť by získala 2,4 percenta a Socialisti.sk 1,1 percenta.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353