Najmenej ohrození koronavírusom sa cítia voliči Mariana Kotlebu (Prieskum)

Najmenej ohrození koronavírusom sa cítia voliči Kotlebovej ĽSNS. Ukázal to prieskum agentúry Ipsos na vzorke 1050 respodentov vo veku od 18 a viac rokov, ktorý sa realizoval od 29.9 do 1.10.

Až 38 percent voličov ĽSNS uviedlo, že sa necíti ohrozených koronavírusom a je to najviac zo všetkých voličov politických strán. Pri riešení koronavírusovej krízy ľudia dôverujú viac prezidentke, ako premiérovi Matovičovi. 64% verí prezidentke, 53% hlavnému hygienikovi a 37% premiérovi.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353