Naivná Remišová? Myslí si, že po ich tlaku požiadalo Rusko o registráciu vakcíny v EÚ?

Ruská vakcína Sputnik V už požiadala o registráciu v Európskej Únii, kde ju preveria niekoľkí experti. Ak by všetko dopadlo dobre, Sputnik V by bola zaregistrovaná a mohlo by sa s ňou v Európskej únii očkovať proti koronavírusu bez problémov.

Najväčší problém na Slovensku s ruskou vakcínou mala práve Veronika Remišová zo Za Ľudí, ktorá ostro kritizovala premiéra Igora Matoviča, že túto zatiaľ neregistrovanú vakcínu doviezol na Slovensko. Treba dodať, že touto vakcínou Sputnik V očkujú aj vyspelé a bohaté krajiny, a v testoch uspela naozaj dobre.

„Teraz vidíme, že aj po našom tlaku možno, začala, Rusko požiadalo o registráciu, čo je veľmi pozitívna správa…“ povedala Remišová.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353