Naď videl na proteste iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov. Kotleba mu odkazuje, aby rovno odstúpil - MAGAZÍN 1
Slovensko

Naď videl na proteste iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov. Kotleba mu odkazuje, aby rovno odstúpil

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister obrany Jaroslav Naď je známy svojim odpisovaním v príspevkoch na sociálnej sieti.

Pod jeden z jeho príspevkov mu napísal muž, aby šiel medzi ľudí, keď bol veľký utorkový protivládny protest. Diskutujúci mu tam napísal, aby šiel medzi ľudí ukľudniť situáciu.

Jaroslav Naď ako minister obrany mu odpísal, že tam žiadny normálnych ľudí nevidí demonštrovať, iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov.

K celej situácii sa vyjadril aj známy komentárov, ktorý tento rok opustil portál Aktuality.sk. Ten na proteste videl veľa slušných ľudí.

“Priatelia, ak vás niekto presviedča, že na dnešných protestoch boli extrémisti, grázli, mafiáni, náckovia a chuligáni, tak trepe. Áno, boli tam aj takí, no prevažná väčšina boli celkom normálni, slušní ľudia, ktorí prišli nenásilne protestovať. Dôvody, ktoré ich k tomu vedú, sú vážne – a kto ich nevidí, je tupec mimo reality. Pred Prezidentským palácom bolo niekoľko tisíc ľudí. Zaplnené bolo nielen námestie, ale aj všetky ulice a chodníky v okolí. Nie, neboli to tisícky mafiánov a fašistov. Plány ministra vnútra, ktorý chcel demonštrácie rozohnať, boli nerealizovateľné. Som zvedavý, či bude duo Matovič – Naď aj ďalej protestujúcim arogantne nadávať do luzy, ktorú vraj netreba akceptovať. Ak áno, bude to ďalšia hrubá chyba, ktorá bude mať vážne následky.” napísal Daniš na sociálnej sieti.

Na komentár ministra obrany Naďa reagoval aj šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorý mu rovno odkázal, aby odstúpil.

“Pán minister Naď, to naozaj? Dnes boli na proteste opice??? Ľudia sú pre Vás opice???Ja som tam dnes bol. Od začiatku pred Prezidentským palácom, až do pokojného konca pred budovou NR SR . Žiadne opice som tam nevidel! Len nahnevaných a zúfalých ľudí, ktorí kvôli opatreniam vašej vlády už nevládzu na Slovensku žiť! Videl som tam mladých aj starších, ženy aj mužov, zástupcov rôznych politických strán. Jednoducho ľudí, ktorí prišli pokojným a nekonfliktným spôsobom vyjadriť svoju nespokojnosť! Ľudí, ktorí platia dane a z tých daní živia vládu. A títo ľudia sú pre Vás opice???Minister Naď, ospravedlňte sa národu! Alebo to nenaťahujte, a rovno odstúpte!!!” napísal Kotleba.