Slovensko

Naď sa vysmieval Blahovi a Chmelárovi. Komentár od ženy ho však musel schladiť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jaroslav Naď, ktorý je ministrom obrany je známy svojim ostrým jazykom na sociálnych sieťach. Nepriateľov vo virtuálnom svete si našiel aj vtedy, keď protestujúcich proti vláde nazval opicami. Tentokrát sa vysmial Blahovi a Chmelárovi za to, že skončili na Akadémii policajného zboru.

„Tak som sa práve dozvedel, že Chmelár a Blaha skončili na Akadémii policajného zboru, lebo im rektorka nepredĺžila zmluvu. Čo k tomu dodať, je to obrovská strata pre ľudstvo,“ posmieva sa vyhodeným pedagógom Jaroslav Naď v statuse.

Na tento príspevok reagovali stovky Slovákov. Niektorí s radosťou a niektorí aj kriticky voči ministrovi. Nepáči sa im, že sa takto vyjadruje minister.

„Nie som bohvieaký fanda ani jedného z nich. Ale aj tak si myslím, že váš posmech je nemiestny. Ale očakávať dobrý vkus od niekoho z vašej vlády je možno priveľa. Nestotožňujem sa s ich politickými názormi alebo prezentáciou, ale ani jeden z nich nie je naozaj hlupák a je predpoklad, že svoje tituly získali poctivejším spôsobom ako pán premiér. Možno by stálo za to zamyslieť sa aj nad tým. Vaše vládnutie totiž začína pripomínať orwellovský román. Dúfajme, že podobnosť je čisto náhodná,“ komentovala status ministra Tatiana.