Naď sa vyhráža ľuďom políciou, ak budú zbierať podpisy za predčasné voľby na celoplošnom testovaní

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Strana Petra Pellegriniho Hlas sa rozhodla zbierať počas celoplošného testovania podpisy pod referendum o predčasných voľbách. Minister obrany Jaroslav Naď však v diskusii jasne vysvetlil, že polícia proti takýmto ľuďom zasiahne.

„Ide o očividnú snahu zastrašiť opozíciu i ďalšie organizácie, ktoré chcú demokratickou cestou ukončiť súčasný marazmus na Slovensku. Ani sa nečudujem, že takéto jedovaté slová vyšli z úst človeka, ktorý nazýva občanov opicami a ktorý v minulosti posielal vojenskú políciu na protestujúcich pred úradom vlády. Toto je ďalší jasný dôkaz toho, na čo v skutočnosti potrebujú Matovič a spol núdzový stav. Boja sa ľudí v uliciach. Rôznymi zákazmi ich chcú držať doma, pritom oni ako papaláši využívajú všelijaké výnimky,“ napísal na sociálnej sieti Erik Tomáš.