Naď sa vyhráža ľuďom políciou, ak budú zbierať podpisy za predčasné voľby na celoplošnom testovaní

Strana Petra Pellegriniho Hlas sa rozhodla zbierať počas celoplošného testovania podpisy pod referendum o predčasných voľbách. Minister obrany Jaroslav Naď však v diskusii jasne vysvetlil, že polícia proti takýmto ľuďom zasiahne.

„Ide o očividnú snahu zastrašiť opozíciu i ďalšie organizácie, ktoré chcú demokratickou cestou ukončiť súčasný marazmus na Slovensku. Ani sa nečudujem, že takéto jedovaté slová vyšli z úst človeka, ktorý nazýva občanov opicami a ktorý v minulosti posielal vojenskú políciu na protestujúcich pred úradom vlády. Toto je ďalší jasný dôkaz toho, na čo v skutočnosti potrebujú Matovič a spol núdzový stav. Boja sa ľudí v uliciach. Rôznymi zákazmi ich chcú držať doma, pritom oni ako papaláši využívajú všelijaké výnimky,“ napísal na sociálnej sieti Erik Tomáš.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353