Slovensko

Naď podáva trestné oznámenie na vojakov, ktorí odmietnu chrániť zdravotníkov pred antivaxermi

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister obrany Jaroslav Naď v rozhovore pre denník SME hovoril o tom, že úroveň očkovanosti vojakov je 45% a mnohí z nich vírus prekonali a tak majú protilátky. Tiež hovoril o tom, že podal trestné oznámenia na vojakov, ktorí odmietajú chrániť zdravotníkov pred antivaxermi.

V armáde vraj existuje takýto problém a riešia ho „Tam, kde som mal konkrétne podozrenia, som podal trestné oznámenia, na niektoré ďalšie veci prichádzame postupne. Ďalšie trestné oznámenie podáme s vysokou pravdepodobnosťou ešte do konca roka,“ povedal Naď v rozhovore.

Minister Naď naznačil aj to, že by nebol proti povinnému očkovaniu „Mám pre to silné pochopenie. Mali by sme presne vytypovať skupiny, ktoré sú kritickou infraštruktúrou, a povinne ich zaočkovať,“ tvrdí s tým, že dlhé roky nevidel pri vakcinovaní detí žiadny problém, a tak nie je dôvod nedôverovať im. 

3 Replies to “Naď podáva trestné oznámenie na vojakov, ktorí odmietnu chrániť zdravotníkov pred antivaxermi

  1. Naď ty kkt sprostý ja by som nechcel byť v tvojej koži až skončíš za 2 roky vo funkcii,ty budeš utekať ako ježko sonic alebo ťa potrháme ako hajzelpapier!

  2. Haló, haló! Kto sa ešte nevyjadril k otázke povinného očkovania, nech sa zajtra dopoludnia ohlási u súdruha Žinčicu. Problematiku jednotlivých ministerstiev začneme preberať odpozajtre. Poradovník vypíše súdruh Žinčica, má s tým dĺĺĺĺĺhoročné skúsenosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *