Naď nazval slovenských motorkárov idiotmi. V komentároch dostal taký náklad, asi ako žiadny politik! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Naď nazval slovenských motorkárov idiotmi. V komentároch dostal taký náklad, asi ako žiadny politik!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister obrany Jaroslav Naď sa na sociálnej sieti vyjadril, že slovenskí motorkári sú užitoční idioti ruskej propagandy a dokonca ich nazval aj vlastizradcami, v prípade, ak nevedia, čo a pre koho konajú.

“Motorkári Slovenska sa stali ďalšou organizáciou, ktorá naletela ruským spravodajským hrám a aktuálne opäť slúžia ako užitoční idioti ruskej propagandy a konkrétne tajnej alebo ak chcete spravodajskej služby SVR. Chcú vraj rozvážať Večné svetlo, ktoré si boli prevziať v Moskve od “šéfa Ruskej historickej spoločnosti”. Tým však nie je nik iný, ako pán Sergej Naryškin, aktuálny riaditeľ ruskej civilnej spravodajskej služby SVR. Ak to nevedeli, sú to užitoční idioti. Ak to vedeli, sú to vlastizradcovia konajúci v záujme cudzej mocnosti.” napísal Naď na sociálnej sieti.

V jeho príspevku sa však strhla ostrá diskusia a ľudia mu odkázali naozaj tvrdé slová

“Jaro keď aspoň trošku vykukneš s tej americkej riti ,spomeň si aká trestná sadzba za vlastizradu je na Slovensku. Raz ti to bude dokázané a pôjdeš sedieť!” napísal jeden z diskutujúcich.

“Vy ste neskutočný arogantný, sprostý, narcista! Mrs. Naď alebo ako vás oslovovať americký podminister slovenskej armády! Ste zlý človek a dúfam že aj zle dopadnete. Vás by mal riešiť vojnový tribunál ako v čase vojny! A okamžite vykonaný trest!” napísal nahnevane Pavol.

Roman odkázal ministrovi toto “Ked ma niekto iny nazor na rusov ako vy tak je u vas idiot ? Toto je demokracia. Vylezte z tej americkej riti a zacnite rozmyslat .”