Slovensko

Naď letí do Ameriky na celých sedem dní a to len kvôli jednému podpisu. Nepreháňa to?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister obrany Jaroslav Naď sa chystá do Spojených štátov amerických podpísať Memorandum o porozumení medzi vládou Slovenskej republiky a Organizáciou Spojených národov (OSN), v ktorom sa vláda zaviazala poskytnúť mierovým silám OSN na Cypre (UNFICYP) 190 príslušníkov pešej roty a 37 ženistov.

Okrem toho ešte navštívi v meste Greenville výrobnú linku stíhačiek F-16, za ktoré Slovensko zaplatilo tisíce miliónov eur a podporili sme tak neuveriteľne americkú ekonomiku.

„Okrem toho sa minister v New Yorku stretne so stálym predstaviteľom Slovenskej republiky pri OSN Michalom Mlynárom a šéfom podporných operácií OSN Atulom Khareom.“

Celý tento pomerne krátky program, ktorý by sa dal stihnúť za dva dni, bude trvať Naďovi celých sedem dní. Naď si tak poriadne užije Ameriku, kým Slováci prežívajú pandémiu na Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *