Nachytal policajtov bez rúšok, tí po ňom okamžite vyleteli: Preukaz totožnosti! (Video)

Medzi ľuďmi, ktorí sú odporcovia rúšok a políciou, ktorá musí tieto nariadenia kontrolovať vznikajú v poslednej dobe ostré strety. Naposledy sme videli brutálny zásah v Čechách, kedy mestskí policajti spacifikovali otca dieťaťa, ktorý si nechcel dať rúško a preukázať sa. Celý zásah vyvolal vlnu kritiky do radov polície, pretože kým policajti čupeli na krku mužovi, jeho malý trojročný syn plakal a ostal sám na ulici.

Teraz sa objavilo video, kde muž natáča policajtov, ktorí si dávajú pauzu a desiatu. Jesť sa však nedá cez rúško a tak ich majú dole. To využil muž, ktorý to celé natočil. „Aj chlapi majú svoje potreby, Bez rúška na verejnosti, že?“ hovorí muž vo videu.

Hneď na to za ním príde jeden z policajtov a vyzve ho, aby mu predložil doklad totožnosti.

Niektorí ľudia však nazvali autora videa, ako zbytočného provokatéra a iní sa zase pýtajú, či policajti môžu a oni nie.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353