Na východe Slovenska rómsky futbalista brutálne zbil rozhodcu. Rozťal mu peru a chcel ho zabiť - MAGAZÍN 1
Slovensko

Na východe Slovenska rómsky futbalista brutálne zbil rozhodcu. Rozťal mu peru a chcel ho zabiť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Sociálynmi sieťami sa šíri video z futbalového zápasu, kde rómski futbalista napadol rozhodcu a rozťal mu ústa päsťou. Len 15 ročný útočník Adrián Bogár za klub TJ FK Družstevník Trhovište hral načierno pod preukazom iného hráča.

V zápase 4.ligy dorastu v rámci Východoslovenského futbalového zväzu (VsFZ) proti TJ Slavoj Kráľovský Chlmec po zápase brutálne napadol muža s píšťalkou.

Rozhodca pre tvnoviny.sk priblížil, čo útoku predchádzalo: „V 80. minúte som vylúčil domáceho hráča Martina Bogára, s čím nesúhlasil, a tak mi začal vulgárne nadávať a vyhrážať sa, že ma zabije. Vo vzdialenosti asi dvoch metrov voči mne naznačil úder hlavou a päsťou, ku konkrétnemu čino však nedošlo. Potom sa zápas dohral v pokojnom duchu,“ uviedol pre portál Pavol.

„Po ukončení zápasu som na ihrisku počkal, kým sa väčšina hráčov odoberie do šatní. Pred vchodom však už čakal vylúčený hráč spolu s fanúšikmi, ktorí zbehli z tribúny, a dožadoval sa dôvodov, pre ktoré bol vylúčený. Keď som mu ich povedal, opätvne mi začal nadávať a vyhrážať sa,“ priblížil Pavlo.

Tam to však neskončilo. „Následne do mňa vylúčený hráč sotil, po čom som chcel odísť do šatne. Krátko na to sa za mnou rozbehol ďalší domáci hráč, podľa Zápisu o stretnutí Michal Milenky. Neskôr sa však ukázalo, že ide o brata vylúčeného – Adriána Bogára. Išlo tak o neoprávenný štart hráča. Tento hráč ma zozadu zovretou päsťou udrel do oblasti tváre, po čom som začal krvácať z nosa a pier,“ spresnil Pavlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *