Politika

Na verejnosť sa dostal údajný prepis Matoviča s Kočnerom „50 miliónov? To by fakt dali?“

Internetom sa šíri údajný prepis Igora Matoviča a Mariána Kočnera. Prepis zverejnil aj samotný Matovič.

„Toto práve rozposlali do všetkých médií – ako vraj prepis môjho rozhovoru s Kočnerom. Samozrejme, ide o bludy a evidentne mal niekto tvorivú chvíľku.“ uviedol Matovič na svojom profile.

4 Replies to “Na verejnosť sa dostal údajný prepis Matoviča s Kočnerom „50 miliónov? To by fakt dali?“

  1. Tento, klamár, farizej,zavádzač svojích potencionálných voličov, podvodník v ekonomickej oblasti, ktorý nemá hanbu nahlas a verejne kričať “ CHYDTE ZLODEJA “ sa tu v sučasnosti pasuje za ochráncu spravodlivosti a práva ? Ten ktorý svoj majetok a finančnu hotovosť vo výške 18 mil Eur. previedol na svoju manželku a niečo na svojho bývalého šoféra.Ten má právo vystupovať na TB a obhajovať právo a spravodlivosť ??? Clovek ktorý na TB, večne ukazuje nejaké neoverené grafy,mapy, čísla a podobne, má byť jedinečnou a volebnou personou pre buducnosť nášho štátu? To potrebujeme voliť 29.2.2020 Matoviča, Sulíka, Kisku, Trubača, Beblavého, Hlináča milionárov, farizejov a Slovenských nič nerobiacích darmožráčov ???! U mna nie a ostatné je na vedomí a svedomí každého voliča a to v další prospech a buducnosť nášho Slovenska!!!

  2. Tak teraz keď mu tečie do topánok tak zverejňuje? No podívaj ho. To ako, že po vzore Su_líka si nasype na hlavu popol a všetko bude v poriadku? Pekne sa nám vyfarbuje Mat_ovič!!! A ešte ho voľte!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *