"Na, tu máš účet za liečbu!" Salviniho poslanec navštívil migranta v nemocnici - MAGAZÍN 1
Zo sveta

“Na, tu máš účet za liečbu!” Salviniho poslanec navštívil migranta v nemocnici

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec Ligy Severu Angelo Ciocco navštívil v nemocnici albánskeho imigranta, ktorý sa v talianskom Categgio pokúsil o lúpež, ale bol majiteľom domu zastavený.

Albánsky migrant bol pri vlámačke zastavený a zranený samotným majiteľom domu, ktorým je 56 ročný vodič kamiónu, ktorému teraz robí polícia problémy, kvôli možnému prekročeniu nutnej obrany.

Politik Angelo Ciocco navštívil nelegálneho imigranta v nemocnici, aby mu ukázal, koľko talianskych daňových poplatníkov stojí liečba takéhoto zločinca.

“Musí poďakovať civilizácii našej krajiny, ktorá za neho zaplatila 6 500 euro,” vysvetlil Ciocco.

“Ten človek je zločinec a nelegálny imigrant, ktorý prišiel do našej krajiny, aby nás okradol. Mal by na kolenách ďakovať všetkým talianskym občanom, ktorí ho vďaka svojmu scivilizovaniu liečili na vlastné náklady.

Teraz mám nádej, že ten zločinec dostane spravodlivý trest, ktorý bohužiaľ nie je v Taliansku istý, a tak tu bude ďalej žiť, ale vo väzení … “, uviedol politik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *