Spoločnosť

Na trnavskej základnej škole sa dievča zmenilo na chlapca. Učiteľka: „Linda je od teraz Igor“

Podla denníka mytrnava.sme.sk sa na základnej škole v Trnave udiala ojedinelá vec, na ktorú si ale máme zvykať.

Spolužiačka, ktorá je ženského pohlavia Linda sa necítila vo svojom tele spokojná a tak vyhľadali špecialistu z Čiech. Tento psychológ údajne zhodnotil, že žiacka základnej školy Linda, je v skutočnosti chlapec v dievčenskom tele.

Denník SME sa mal nakontaktovať na základnú školu, ktorú nechcú menovať, a k danej veci žiadali vyjadrenie riaditeľky, ktorá sa ale odmietla na túto tému vyjadrovať.

„Všetko sa to odohralo pred niekoľkými mesiacmi. Počas vyučovania predstúpila pred žiakov triedna učiteľka a oznámila im, že ich spolužiačka Linda je odteraz Igor. Informácie sme sa dozvedeli od rodičov jedného zo žiakov, ktorí uviedli, že škola tak konala na základe posudku psychiatra z Čiech.“ uvádza denník SME.

Zdroj: sme.sk

13 Replies to “Na trnavskej základnej škole sa dievča zmenilo na chlapca. Učiteľka: „Linda je od teraz Igor“

  1. Hahaha a takto,ze to je chory mozog,tak ako sa rodia chore deti s roznymi chorobami ,tak aj toto je choroba cele LGBTI.TO VAM NEDOCHADZA.asi nie tak ako je psychopat,sociopat.aj vrah je tiez normalne a ci chore .

  2. podla zakonov slovenskej republiky je mozna zmena pohlavia len po chirurgickej zmene pohlavia.. cize triedna nemala na taketo vyhlasenie pravo … a ani nik jej fabulaciu nema povinnost respektovat … prave naopak riaditelka by mala triednej dohovorit a oboznamit ju s pravnym stavom v SR.

  3. Buď si muž alebo si žena. Schizofrénia, porucha osobnosti, strach z inakosti partnera či porucha osobnosti nieje normálny stav.

  4. Neodsudzujem nikoho…Skôr som šťastný že sa to netýka nikoho z rodiny, priateľov a známych.Považujem to za tragédiu najmä,[zrejme],pre rodičov aby sa s tým vyrovnali po tom čo zistia že niečo nie je v poriadku…Nechcem sa zaoberať tým z čoho to môže vzniknúť lebo to je na obsiahlejšiu debatu.Rešpektujem pocit dotyčnej-dotyčného a nezávidím jej-mu,jeho stav-stavy.Nepovažujem to za nič výnimočného skôr za niečo zriedkavé čo sa môže prihodiť.Vôbec sa nikdy nebudem pozastavovať nad podobnými prípadmi alebo ich nejakým spôsobom posudzovať a už vôbec nie odsudzovať.Je to individuálna situácia s ktorou sa musí vysporiadať každý sám a príbuzný by to mali akceptovať.Takže asi takto pozerám na to ja…🍀🤔🤔🤔

    1. Podka mňa urobil psychológ super kšeft , teraz bude brať hromadu práškov , a potom prášky na prášky a nakoniec prášky aby jej pomohli obnoviť pečeň zničenú práškami, btw psychológ to mohol riešiť aj inak vo väčšine prípadov ide o dočasný pocit , ak nieje v rodine niečo v poriadku … Či iné dôvody, nedávno žena po 22 rokoch čo žila ako muž (nechala sa preoperovat a prepráškovať) zistila že urobila chybu a chce byť zasa ženou , podľa mňa je toto rovnaká choroba ako rakovina , znie to možno hnusne ale zničí to našu civilizáciu .

  5. This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

  6. You actually make it appear really easy with your presentation however I to find this matter to be actually something that I feel I might never understand. It kind of feels too complex and very wide for me. I’m having a look forward for your subsequent put up, I will attempt to get the grasp of it!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *