Slovensko

Na Sme Rodina sa to sype! Plagiátorom je aj Boris Kollár, ktorý za to kritizoval Danka

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Hnutie Sme Rodina teda nemá šťastný deň! Po milenke mafiánov Krištufkovej sa prišlo na plagiátorstvo aj samotnému šéfovi hnutia Borisovi Kollárovi. Ten v minulosti kritizoval Andreja Danka a tvrdil, že predseda parlamentu, ktorý je plagiátorom, by mal odstúpiť. Urobí tak teraz aj Kollár?!

Na tlačovej konferencii strany Spolu dnes jej predseda Hipš oznámil, že sa pozreli na diplomovú prácu Borisa Kollára, ktorú písal na tému klimatických zmien a ich vplyvu na cestovný ruch v oblasti Kysúc.

„Viac ako polovica práce je odkopírovaná, je to plagiát. Čo je na ňom ešte veľmi zarážajúce, Boris Kollár tieto veci priamo bral bez uvedenia publikácie od svojho školiteľa Minďasa, ktorý je rektorom vysokej školy v Skalici,“ povedal Hipš na tlačovke. Obľúbeným portálom Kollára v práci bol regionkysuce.sk. „Je tu napríklad časť, ktorou istý novinár pozýval ľudí na územie Kysúc, pričom Kollár ho kompletne prekopíroval,“ tvrdí strana SPOLU.

Kollára kritizuje aj poslanec Ľuboš Blaha:

Svoju diplomovú prácu opísala nielen Krištúfková, ale aj jej stranícky šéf – Boris Kollár.

BORIS KOLLÁR JE PLAGIÁTOR!

Ešte raz: predseda NR SR je usvedčený plagiátor – väčšinu svojej záverečnej práce, za ktorú dostal titul, podvodne opísal.

Dobre, dobre, možno si niekto povie – to bolo dávno, aj iní to robili, vizitka školstva atď. Takto sa budú vyhovárať fanúšikovia Sme rodiny.

Lenže má to háčik: Boris Kollár sa takto vyhovárať nemôže – on sám totiž pred rokmi navrhoval, aby jeho predchodca za túto istú vec odstúpil.

Ak mal odstúpiť za plagiát Danko, neexistuje dôvod, prečo by za plagiát nemal odstúpiť Kollár. Logika…

KARMA JE ZDARMA, MAGISTER KOLLÁR!

Zacitujem vám, čo podpísal Boris Kollár spolu s Krištúfkovou, keď sa pred rokom riešil údajný plagiát Andreja Danka:

„Andrej Danko nemôže ostať vo funkcii predsedu NR SR. Musíme si priznať, a to bez ohľadu na príslušnosť ku koalícii či opozícii, že predseda slovenského parlamentu je usvedčený plagiátor, klamár, podvodník a zlodej duševného vlastníctva a našou povinnosťou je chrániť Slovensko od takýchto ľudí“.

Namiesto mena Andreja Danka si dosaďte Boris Kollár a všetko sedí.

Kollár si vykopal jamu, do ktorej sám spadol.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *