Politika

Na Sme Rodina sa to sype! Plagiátorom je aj Boris Kollár, ktorý za to kritizoval Danka

Hnutie Sme Rodina teda nemá šťastný deň! Po milenke mafiánov Krištufkovej sa prišlo na plagiátorstvo aj samotnému šéfovi hnutia Borisovi Kollárovi. Ten v minulosti kritizoval Andreja Danka a tvrdil, že predseda parlamentu, ktorý je plagiátorom, by mal odstúpiť. Urobí tak teraz aj Kollár?!

Na tlačovej konferencii strany Spolu dnes jej predseda Hipš oznámil, že sa pozreli na diplomovú prácu Borisa Kollára, ktorú písal na tému klimatických zmien a ich vplyvu na cestovný ruch v oblasti Kysúc.

„Viac ako polovica práce je odkopírovaná, je to plagiát. Čo je na ňom ešte veľmi zarážajúce, Boris Kollár tieto veci priamo bral bez uvedenia publikácie od svojho školiteľa Minďasa, ktorý je rektorom vysokej školy v Skalici,“ povedal Hipš na tlačovke. Obľúbeným portálom Kollára v práci bol regionkysuce.sk. „Je tu napríklad časť, ktorou istý novinár pozýval ľudí na územie Kysúc, pričom Kollár ho kompletne prekopíroval,“ tvrdí strana SPOLU.

Kollára kritizuje aj poslanec Ľuboš Blaha:

Svoju diplomovú prácu opísala nielen Krištúfková, ale aj jej stranícky šéf – Boris Kollár.

BORIS KOLLÁR JE PLAGIÁTOR!

Ešte raz: predseda NR SR je usvedčený plagiátor – väčšinu svojej záverečnej práce, za ktorú dostal titul, podvodne opísal.

Dobre, dobre, možno si niekto povie – to bolo dávno, aj iní to robili, vizitka školstva atď. Takto sa budú vyhovárať fanúšikovia Sme rodiny.

Lenže má to háčik: Boris Kollár sa takto vyhovárať nemôže – on sám totiž pred rokmi navrhoval, aby jeho predchodca za túto istú vec odstúpil.

Ak mal odstúpiť za plagiát Danko, neexistuje dôvod, prečo by za plagiát nemal odstúpiť Kollár. Logika…

KARMA JE ZDARMA, MAGISTER KOLLÁR!

Zacitujem vám, čo podpísal Boris Kollár spolu s Krištúfkovou, keď sa pred rokom riešil údajný plagiát Andreja Danka:

„Andrej Danko nemôže ostať vo funkcii predsedu NR SR. Musíme si priznať, a to bez ohľadu na príslušnosť ku koalícii či opozícii, že predseda slovenského parlamentu je usvedčený plagiátor, klamár, podvodník a zlodej duševného vlastníctva a našou povinnosťou je chrániť Slovensko od takýchto ľudí“.

Namiesto mena Andreja Danka si dosaďte Boris Kollár a všetko sedí.

Kollár si vykopal jamu, do ktorej sám spadol.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

6 Replies to “Na Sme Rodina sa to sype! Plagiátorom je aj Boris Kollár, ktorý za to kritizoval Danka

 1. Dobra rada pre blbov z LSNS.
  Vo vlade kde je Sme rodina, mate ako taku sancu, ze neskoncite vsetci v prevychovnych taboroch, lebo Kollar aj v minulosti bol proti sikanovaniu LSNS aj proti politickym procesom. Podobne aj Sulik a dokonca i Lipsic, bol proti trestaniu „zlych“ nazorov.

  Ked si hlupaci z LSNS neuvedomia vcas, ze ich sprosta hra na predcasne volby, ktoru hra tiez Smer-SD (aby uchranilo fleky kadrov v statnej sprave a ksefty oligarchov) a najma PS/Spolu (cakat 4r v opozicii sa ich sponzorom nechce), moze dopadnut pre LSNS velmi blbo.

  Chcem vidiet tlchubu Mazureka alebo antivakcinu Kotlebu, ako budu nariekat, ked ziskaju zas svojich trapnych 8% ale vznikne vlada Za ludi (Kolikova), SaS (Nicholsonova), PS (Biharyova) a Olano (Pollak).
  To tlchuba Mazurek nestihne dopisat ani dalsi blby prispevok na FB, Kotleba 5 rokov v samotke nebude musiet nosit ziadnu rusku, do ktorej sa mu nezmesti ten jeho velky nosisko a LSNS bude definitivne minulostou.

  Jednoducho a strucne, utocite na Kristufkovu, Kollara, kym ini vam okolo krku stahuju slucku.

  Nebude ani magazin1, ktory je na zozname kotlebovskej propagandy.

  LSNS by sa mala modlit k Bohu, aby neboli predcasne volby! A nie utocit na jedinu stranu ktora 2016-2020 normalne s vami komunikovala. Na druhu stranu,mne je to jedno. Ked nevidite ine, vaznejsie problemy ako Kristufkovu a Kollara, ste nepoucitelni aj z Mazureka, ako dopadol jeho mandat, vas problem.

  1. Este by ste si mali uvedomit, ak mate cim. Po Kollarovi a Kristufkovej ide najviac Dennik N (Eset, PS), Pluska (Penta, gorila), aktuality (Ringier, opat PS).

   Smer a PS, ti potrebuju predcasne volby. LSNS z nejakych mne nepochopitelnych pricin, tiez kvalitne ide kampan Antimatovic a hura pad vlady a predcasne volby.

   Neuhrate to. Ak snivate ze pri predcasnych volbach budete zostavovat vladu, tak snivajte skor o vazenskej rovnosate. Tej sa mozno dozijete, aj pred riadnymi volbami.

   Ak to niekto bude citat, staci si spomenut na predvolebnu kampan. Kollara brali ako prasiveho a utocili na Matovica. Ich media riesili ci predseda vlady bude Kiska alebo Truban.

   Mozno posledna vyzva, LSNS dobre zvazte, ci sa vam oplatia predcasne volby, kde sa so 100% istotou dostane PS do parlamentu, vysupnu Kollara.
   Ja byt na vasom mieste, pozorne sledujem Kolikovu a sakra by som sa snazil byt za dobre so Sme rodina a hladat u niektorych z Olano podporu, solidaritu.

   Ak prejde Kolikovej prokurator a dokonci reformu sudnictva, kde planuje dosadit 40tnikov Via Iuris sudcov, potom vam ani Boh nepomoze!

 2. Koll_ár by mal odstúpiť!!! A ak nie tak by ho Mat_ovič ako premiér mal vyzvať na to, aby sa vzdal funkcie!!! Treba podať návrh na odvolanie Koll_ára z postu predsedu parlamentu!!! Mali by ho podať Smer SD a ĽSNS!!! Aby ukáázali ľuďom, že sú tu a, že bojujú za očistu v politike!!! Mysleniu zdar!!!

 3. Takto to dopadne, keď v každej dedine vznikne vysoká škola, ktorá neviniká vysokou odbornosťou, ale vysokou koncentráciou podnikateľských mozgov, študentských aj učiteľských. Grohling, je čas začať konať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *