adplus-dvertising

Na Slovensku sa má LGBTI komunita dobre. Dúhové pochody treba robiť v islamských krajinách páni liberáli

Túto sobotu sa má už po niekoľkýkrát konať pochod LGBTI komunity, kde sa od gejov cez lezby a iných ľudí budú premávať ulicami hlavného mesta v pestrofarebnom oblečení a dokonca niektorí prezlečení za zvieratá, lebo sa tak cítia.

Tento Dúhový pochod podporila aj neoliberálna strana Progresívne Slovensko a aj samotný primátor mesta Bratislava Vallo. Člen predsedníctva Progresívneho Slovenska Martin Dubéci však vo videu tvrdí, že týmto pochodom si máme pripomínať, že LGBTI ľudia na Slovensku sa necítia bezpečne.

Dubéci asi však nevie, kde žije, pretože na Slovensku sa LGBTI ľudom vôbec nežije zle. Robia si pochody po mestách, nikto im v tom nebráni a nikto im neubližuje, jedine, kde možno nájsť nejakú kritiku, je v komentári na internete, ale to snáď nebudeme riešiť, nie?

Napríklad taký Irán, silno islamská krajina, používa pre homosexuálov trest smrti zhodením zo strechy či vysokej skaly. Homosexuál a teda LGBTI človek v takejto krajine nemá šancu. Stále to vyzerá, že sa na Slovensku necítia bezpečne?

Na Slovensku už aj staré babky, ktoré každú sobotu končia v kostole, majú rady rôznych gejov hercov a nerobia žiadne protesty proti ich orientácii. Tak, aké nebezpečie?

Ja skôr nerozumiem, prečo ľudia, ktorí sú inak orientovaní, musia každý rok premávať svoje obnažené telá ulicami hlavného mesta. Veď mi chápeme, čo im robí dobre, nemusíme to aj vidieť. Nemáme tu tresty smrti, nebijeme nikoho na uliciach, LGBTI komunita je vo vláde, na úradoch v médiách hlavného prúdu či v showbiznise. Tak???

Osobne by som skôr navrhoval urobiť tento Gay Pride alebo Dúhový pochod v jednej z islamských krajín. Veď tam za to vraždia ľudí. Tam by ste naozaj pomohli a aspoň by všetci liberáli videli lásku islamu na vlastné oči.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.