Slovensko

Na Slovensku máme génia! Pročko tvrdí, že má IQ 154. Veď sa môže rovnať s Hawkingom!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ani sme o tom nevedeli a v našom parlamente máme hotové génia! Má ním byť Matovičov poslanec a bývalý zabávač Jozef Pročko.

Prišiel na to samotný poslanec, ktorý sa kedysi predvádzal na námestiach s holým zadkom (video tu).

Pročko si cez internetovú stránku urobil IQ test, v ktorom mu vyšlo číslo 154! Ak by toto číslo bolo reálne, Pročko je hotovým géniom, ktorý sa radí k ľuďom ako Bill Gates alebo Stephen Hawking. Takýchto ľudí s IQ nad 140 je na cele planéte len 0,2% a vraj k ním patrí aj náš neúspešný zabávač Jožo!

Poslanec, ktorého do parlamentu dostal náš premiér Igor Matovič dokonca tvrdí, že pred 30timi rokmi mal IQ „len“ 139, ale to vraj boli iné testy.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme