Na Slovensku je chudoba a LGBTI komunitu trápi, že nedostali peniaze na ich cirkus a filmy o bozkávajúcich sa chlapoch

Ministerka kultúry dnes dala stopku na projekty LGBTI komunity. Konkrétne ide o Dúhový pochod a Filmový festival inakosť. Dokopy ide o niečo cez 54 tisíc eur. V minulosti tieto peniaze od ministerstva dostali.

Na stránke Iniciatíva Inakosť, ktorá podporuje pochody homosexuálov, lezieb a transsexuálov sa dočítame aj, že ich sponzoruje Ministerstvo Spravodlivosti a teda pán Gábor Gál z Mosta Híd.

Čo ale zaráža mňa, je, že dnes, kedy máme na Slovensku tisíce chudobných rodín, a to číslo je podla Európskej únie niekde okolo 670 – tisíc Slovákov, ktorí musia mesačne vyžiť z menej ako 384€, idú liberálne médiá a politici plakať, že nepodporíme projekty pre LGBTI komunitu.

Vážne je Slovensko na tom tak dobre, že potrebujeme mať každý rok dva dúhové pochody, kde sú muži v spodnom ženskom prádle, jeden je pes a druhý má na čele pripnutú sexuálnu pomôcku? Ja si myslím, že máme kopec iných problémov a tým hlavným je tá chudoba.

Osobne proti ľudom, ktorí sú inak orientovaní nič nemám, veď sú to len ľudia, ale nemyslím si, že potrebujú z verejných financií prezentovať svoje sexuálne odlišnosti. Nie sme v moslimských krajinách, kde vás za homosexualitu potrestajú trestom smrti. Sme na Slovensku, môžete tu voľne žiť, médiá a liberálni politici vás obdivujú a milujú, tak neplačte, že vám ministerstvo nedá peniaze.

Za vaše projekty, kde sa budete prechádzať vo farebných šatoch po ulici a púšťať na filmovom festivale filmy, kde sa bozkávajúci chlapi majú radi, môžeme radšej kúpiť prístroje do nemocníc, ktoré niekomu a možno aj vám, zachránia život.

Komentár

2 Replies to “Na Slovensku je chudoba a LGBTI komunitu trápi, že nedostali peniaze na ich cirkus a filmy o bozkávajúcich sa chlapoch

  1. homosexuali potrebuju financnu podporu, aby brechali po uliciach? A ze vraj kto utlaca, porusuje ludske prava….. Ludia tu zomieraju a oni sleduju svoje nahubky. Cloveku so zakladnymi citmi by bola hanba

  2. 54 000 EUR.!!! A to by sa nehanbili priať??? V Galante je dosť početná skupina TEMPLÁROV. Stále pomáhajú chorým starým deťom. Nezištne opravujú krásny neigoticky kastiel. Organuzuju rôzne humanitárne akckie. A nikto o nich nevie. Nech im dá vláda peniaze. Z ich rúk by išli na prospech chudobe alebo postihnutým a nie na zvratenosti chaoz a nezmestenie sa do kože. Keď im vláda da peniaze na ten festival nechcem tu žiť!!! Som človek a nie chlipnik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *