Na Slovensku je chudoba a LGBTI komunitu trápi, že nedostali peniaze na ich cirkus a filmy o bozkávajúcich sa chlapoch

Ministerka kultúry dnes dala stopku na projekty LGBTI komunity. Konkrétne ide o Dúhový pochod a Filmový festival inakosť. Dokopy ide o niečo cez 54 tisíc eur. V minulosti tieto peniaze od ministerstva dostali.

Na stránke Iniciatíva Inakosť, ktorá podporuje pochody homosexuálov, lezieb a transsexuálov sa dočítame aj, že ich sponzoruje Ministerstvo Spravodlivosti a teda pán Gábor Gál z Mosta Híd.

Čo ale zaráža mňa, je, že dnes, kedy máme na Slovensku tisíce chudobných rodín, a to číslo je podla Európskej únie niekde okolo 670 – tisíc Slovákov, ktorí musia mesačne vyžiť z menej ako 384€, idú liberálne médiá a politici plakať, že nepodporíme projekty pre LGBTI komunitu.

Vážne je Slovensko na tom tak dobre, že potrebujeme mať každý rok dva dúhové pochody, kde sú muži v spodnom ženskom prádle, jeden je pes a druhý má na čele pripnutú sexuálnu pomôcku? Ja si myslím, že máme kopec iných problémov a tým hlavným je tá chudoba.

Osobne proti ľudom, ktorí sú inak orientovaní nič nemám, veď sú to len ľudia, ale nemyslím si, že potrebujú z verejných financií prezentovať svoje sexuálne odlišnosti. Nie sme v moslimských krajinách, kde vás za homosexualitu potrestajú trestom smrti. Sme na Slovensku, môžete tu voľne žiť, médiá a liberálni politici vás obdivujú a milujú, tak neplačte, že vám ministerstvo nedá peniaze.

Za vaše projekty, kde sa budete prechádzať vo farebných šatoch po ulici a púšťať na filmovom festivale filmy, kde sa bozkávajúci chlapi majú radi, môžeme radšej kúpiť prístroje do nemocníc, ktoré niekomu a možno aj vám, zachránia život.

Komentár

5 Replies to “Na Slovensku je chudoba a LGBTI komunitu trápi, že nedostali peniaze na ich cirkus a filmy o bozkávajúcich sa chlapoch

  1. homosexuali potrebuju financnu podporu, aby brechali po uliciach? A ze vraj kto utlaca, porusuje ludske prava….. Ludia tu zomieraju a oni sleduju svoje nahubky. Cloveku so zakladnymi citmi by bola hanba

  2. 54 000 EUR.!!! A to by sa nehanbili priať??? V Galante je dosť početná skupina TEMPLÁROV. Stále pomáhajú chorým starým deťom. Nezištne opravujú krásny neigoticky kastiel. Organuzuju rôzne humanitárne akckie. A nikto o nich nevie. Nech im dá vláda peniaze. Z ich rúk by išli na prospech chudobe alebo postihnutým a nie na zvratenosti chaoz a nezmestenie sa do kože. Keď im vláda da peniaze na ten festival nechcem tu žiť!!! Som človek a nie chlipnik.

  3. I wish to point out my admiration for your kind-heartedness supporting those who have the need for help with that concept. Your special dedication to passing the message up and down had been astonishingly advantageous and has consistently enabled somebody much like me to attain their targets. Your amazing warm and friendly tutorial entails a lot a person like me and additionally to my mates. Warm regards; from all of us.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *