Na Slovensku je chudoba a LGBTI komunitu trápi, že nedostali peniaze na ich cirkus a filmy o bozkávajúcich sa chlapoch - MAGAZÍN 1
Komentáre

Na Slovensku je chudoba a LGBTI komunitu trápi, že nedostali peniaze na ich cirkus a filmy o bozkávajúcich sa chlapoch

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ministerka kultúry dnes dala stopku na projekty LGBTI komunity. Konkrétne ide o Dúhový pochod a Filmový festival inakosť. Dokopy ide o niečo cez 54 tisíc eur. V minulosti tieto peniaze od ministerstva dostali.

Na stránke Iniciatíva Inakosť, ktorá podporuje pochody homosexuálov, lezieb a transsexuálov sa dočítame aj, že ich sponzoruje Ministerstvo Spravodlivosti a teda pán Gábor Gál z Mosta Híd.

Čo ale zaráža mňa, je, že dnes, kedy máme na Slovensku tisíce chudobných rodín, a to číslo je podla Európskej únie niekde okolo 670 – tisíc Slovákov, ktorí musia mesačne vyžiť z menej ako 384€, idú liberálne médiá a politici plakať, že nepodporíme projekty pre LGBTI komunitu.

Vážne je Slovensko na tom tak dobre, že potrebujeme mať každý rok dva dúhové pochody, kde sú muži v spodnom ženskom prádle, jeden je pes a druhý má na čele pripnutú sexuálnu pomôcku? Ja si myslím, že máme kopec iných problémov a tým hlavným je tá chudoba.

Osobne proti ľudom, ktorí sú inak orientovaní nič nemám, veď sú to len ľudia, ale nemyslím si, že potrebujú z verejných financií prezentovať svoje sexuálne odlišnosti. Nie sme v moslimských krajinách, kde vás za homosexualitu potrestajú trestom smrti. Sme na Slovensku, môžete tu voľne žiť, médiá a liberálni politici vás obdivujú a milujú, tak neplačte, že vám ministerstvo nedá peniaze.

Za vaše projekty, kde sa budete prechádzať vo farebných šatoch po ulici a púšťať na filmovom festivale filmy, kde sa bozkávajúci chlapi majú radi, môžeme radšej kúpiť prístroje do nemocníc, ktoré niekomu a možno aj vám, zachránia život.

Komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *