Slovensko

Na protestoch Za Slušné Slovensko žiadala zmenu, výsledkom je, že nemá čo jesť

Účastníci protestov, umelci za Slušné Slovensko, majú hlavu v smútku. Nechutí im jesť a rozpredávajú svoje nástroje obživy. Na protestoch bojovali za zmenu vlády a dnes sú sami na tom najhoršie.

Speváčka Dorota Nvotová, dcéra známeho umelca Jara Filipa, ktorá sa aktívne zúčastňovala protestov Za slušné Slovensko, sa vysťažovala na sociálnej sieti. „Vzhľadom k opatreniam, ktorými nás chcú vyhladovať, predávam svoje nástroje. Sú mi na nič, nemám ich kde použiť.“, píše na sociálnej sieti speváčka Dorota Nvotová.

„Je to síce len na náklady, nenajem sa z toho ale od stresu mi teraz ani veľmi nechutí.“

Speváčka predáva klávesy so svojím podpisom, na ktorých ako píše, odohrala asi 60 koncertov. Vyvolávacia cena je 900 eur aj so stojanom a case-om. „Ponúkne vám veľa nápadov, a hudobnej eufórie. Má namakané vintage klávesové zvuky, aj lampu. Thats it. Posledný nech zhasne.“, smutne dodáva Nvotová.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!