Na proteste točili Fedora Gála a dymostrojom vypúšťali umelý dym. Ľuďom sa to nepáčilo (Video)

Na sociálnych sieťach sa začali šíriť videá, kde na proteste 17.novembra 2020 v Bratislave vystupujú pred kamerami Fedor Gál a Peter Zajac.

Na týchto dvoch sú otočené kamery ale aj dymostroj, ktorý púšťa dym a ľuďom, ktorí boli na proteste sa to nepáčilo. Nepáčilo sa im to preto, že protest bol pokojný a toto prinášalo dojem, že tomu tak nebolo. Dokonca bola privolaná polícia či niektorí ľudia nadávali Gálovi a Zajacovi.

Režisér, ktorý túto scénu natáčal však vysvetlil, že točil dokument a chcel mať záber, kde účinkujúci budú vychádzať z hmly. „Chcel som, aby pri rozprávaní vystupovali z hmly. V tom nás obkolesili protestujúci, že ich chceme otráviť plynom, darmo som im vysvetľoval, že je to filmový dym, je to len voda, para,“ opisuje Kirchhoff pre Dennik N.

„Zradca, hanba, hanba! Čo si robil v Novembri? Zbabelec. Choďte do Prahy.“ kričali po Gálovi ľudia.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353