Na Luníku 9 si nevážili byty a musia ich zbúrať. Stavať sa však začnú úplne nové byty - MAGAZÍN 1
Slovensko

Na Luníku 9 si nevážili byty a musia ich zbúrať. Stavať sa však začnú úplne nové byty

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Už túto sobotu sa chystá na košickom sídlisku Luník 9 búrať v poradí už desiaty panelák. Obyvatelia si byty nevážili a zničili ich až do takého stavu, že narušili statiku. Teraz musia panelák zbúrať.

Primátor tvrdí, že ľudia, ktorí tu bývali, si bývanie, ktoré dostali zadarmo jednoducho nevážili a byty vybývali, informuje denník SME.

Obyvatelia však nemusia byť nešťastní a postavia im 4 nové bytovky z eurofondov. Dokopy to bude 48 bytov za 2,4 milióna eur. Obyvatelia, ktorí dnes žijú v starých bytoch sa presťahujú do nových a do tých starých premiestnia Rómov z osád, aby sa tak zbavili nelegálnej osady v Mašličkove.

“Niekto musí pracovať a snažiť sa, no iní zase nie. Donekonečna ten istý príbeh. Takto priatelia vyzerá štátom organizovaný, nechutný rasizmus.” zhodnotil situáciu poslanec Milan Mazurek.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *