Spoločnosť

Na Luníku 9 si nevážili byty a musia ich zbúrať. Stavať sa však začnú úplne nové byty

Už túto sobotu sa chystá na košickom sídlisku Luník 9 búrať v poradí už desiaty panelák. Obyvatelia si byty nevážili a zničili ich až do takého stavu, že narušili statiku. Teraz musia panelák zbúrať.

Primátor tvrdí, že ľudia, ktorí tu bývali, si bývanie, ktoré dostali zadarmo jednoducho nevážili a byty vybývali, informuje denník SME.

Obyvatelia však nemusia byť nešťastní a postavia im 4 nové bytovky z eurofondov. Dokopy to bude 48 bytov za 2,4 milióna eur. Obyvatelia, ktorí dnes žijú v starých bytoch sa presťahujú do nových a do tých starých premiestnia Rómov z osád, aby sa tak zbavili nelegálnej osady v Mašličkove.

„Niekto musí pracovať a snažiť sa, no iní zase nie. Donekonečna ten istý príbeh. Takto priatelia vyzerá štátom organizovaný, nechutný rasizmus.“ zhodnotil situáciu poslanec Milan Mazurek.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

12 Replies to “Na Luníku 9 si nevážili byty a musia ich zbúrať. Stavať sa však začnú úplne nové byty

 1. Aj ja chcem nový byt, bývam v byte, v bytovke postavenej pred 44 rokmi. Som slušný občan, kriminalitu nepácham, viem, nie som zaujímavý človek, navyše som ten podľa Matoviča štekajúci pes ….
  Logicky väčšina obyvateľstva zaplatí nové byty menšine. Naopak to nikdy nebude.
  Väčšina ani svoj názor nemôže vyjadriť.
  Ja vás páni politici tak nemám rada, vy si to ani nedokážete predstaviť. Od r. 1989 ste ničili čo bolo dobré, vaše rozkrádanie, šafárenie nemalo hranice, svedomie, morálka vám nič nehovoria, len tak ďalej. Do pekla vedie široká cesta.

  1. Súhlasim aby to bolo spravodlive postavte tolko bytov aj pre nás normalných aj pre samoživitelky matky s deťmi potom sa čúdujete,že rasismus

 2. JA BYVAM NA UBYTOVNI A ANI SI NEVIETE PREDSTAVIť,AKO
  RADA BY SOM BYVALA V NOVOM BYTE,,,,ALE VED JA SI HO NEZASLúžIM,,,,

 3. Takže keď si nebudem vážiť svoj byt, tiež dostanem nový? Alebo ja by som radšej hneď dom ak by to bolo možné. Ďakujem!

 4. Hi there! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew where I
  could locate a captcha plugin for my comment form?
  I’m using the same blog platform as yours and I’m
  having problems finding one? Thanks a lot!

 5. Malo sa to nechať tak, nech im to vybývané spadne na hlavu. V tom prípade by však hrozilo, že staviteľov predmetných domov by aktivisti a slniečkári mohli obviniť z etnickej nenávisti, pretože postavili také domy, ktoré sa po vybývaní ich chránencami zrútili.
  To „v európskych štruktúrach“ sú takí hlupáci, čo nevidia a spostredkovanému neveria. Lepšie povedané, majú vo svojej pracovnej náplni nevidieť. Možno, že keby prišli na miesto činu, lepšie by sa prizreli, videli by, uverili by a svedčili by o tom, čo videli. Potom by zrejme prišli o dobre tie platené miesta práve preto, že by zrazu uvideli to, čo vidieť nemali.

 6. Hi would you mind letting me know which hosting
  company you’re using? I’ve loaded your blog in 3 completely different internet browsers
  and I must say this blog loads a lot quicker then most.
  Can you suggest a good internet hosting provider at a honest price?
  Thanks a lot, I appreciate it!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *