Slovensko

Na Kotlebovcov chodia tisíce ľudí a smutný ostal už aj Benčík v Ružomberku

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes sa konal predvolebný míting Ľudovej strany Naše Slovensko v Ružomberku. Obyvateľom tohto mesta je aj známy špeh a dôchodca Ján Benčík, ktorý sleduje obyčajných ľudí na internete a za ich názory, v ktorých vidí vždy fašizmus a extrémizmus podáva jedno trestné oznámenie za druhým. Benčík si u ľudí vyslúžil aj prezývku „udavač“.

Benčík kandiduje za stranu Andreja Kisku Za ľudí a dnes mu v jeho rodnom meste určite nebolo do spevu. Kotlebovci, ktorí tu mali míting, ukázali opäť svoju silu a aj keď Benčík proti ním neustále bojuje, dnešný boj prehral na plnej čiare.

Marian Kotleba môže oslavovať prvý úspech už teraz, pretože keď sme si prešli fotografie z mítingov iných strán, ich návštevnosť bola skôr nulová. Za to Kotlebovci majú v každej obci či meste úplne preplnené sály a ľudia si ani nemajú kde sadnúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *