Politika

Na Kotlebovcov chodia tisíce ľudí a smutný ostal už aj Benčík v Ružomberku

Dnes sa konal predvolebný míting Ľudovej strany Naše Slovensko v Ružomberku. Obyvateľom tohto mesta je aj známy špeh a dôchodca Ján Benčík, ktorý sleduje obyčajných ľudí na internete a za ich názory, v ktorých vidí vždy fašizmus a extrémizmus podáva jedno trestné oznámenie za druhým. Benčík si u ľudí vyslúžil aj prezývku „udavač“.

Benčík kandiduje za stranu Andreja Kisku Za ľudí a dnes mu v jeho rodnom meste určite nebolo do spevu. Kotlebovci, ktorí tu mali míting, ukázali opäť svoju silu a aj keď Benčík proti ním neustále bojuje, dnešný boj prehral na plnej čiare.

Marian Kotleba môže oslavovať prvý úspech už teraz, pretože keď sme si prešli fotografie z mítingov iných strán, ich návštevnosť bola skôr nulová. Za to Kotlebovci majú v každej obci či meste úplne preplnené sály a ľudia si ani nemajú kde sadnúť.

3 Replies to “Na Kotlebovcov chodia tisíce ľudí a smutný ostal už aj Benčík v Ružomberku

  1. Raz darmo vyzerá to tak, že ĽSNS bude mať minimálne 15,5% hlasov!!! teraz už iba treba, aby Kotlebovci dokázali ustrážiť, aby nedochádzalo k falšovaniu z ich lístkami!!! Ľudia by si mali dávať pozor či ich lístky niekto náhodou úmyselne neznehodnotí, aby boli brané ako neplatné!!! Bolo by dobre ak by sa aj strana Vlasť dostala do parlamentu a mal aspoň 8% hlasov!!! Jej priaznivci a voliči by mali tiež dohliadať na priebeh sčítavania hlasov!!!

  2. Kot_leba vie upútať pozornosť voličov všetkých vekových kategórii!!! Budúce voľby vyhrá!!! Tak, že pozor!!! Teraz už iba treba aby boli predčasné voľby o dva roky!!! A ak bude zostavovať vládu opozícia tak to je viac ako reálne!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *