Slovensko

Na Kotlebov protest poslali masu ťažkoodencov, ktorým sa rovno prihovoril: Nezaočkujete sa? Prídete o prácu!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kotlebovci dnes 8.novembra organizovali protest proti vláde a brutálnemu policajnému zásahu v Lidli. Protestovali priamo v Piešťanoch pred Okresným riaditeľstvom Policajného zboru, kde ich čakali desiatky ťažkoodencov. ĽSNS do Piešťan aj na poslednú chvíľu dostala stovky ľudí, čo určite môžu považovať za úspech.

Kotleba skritizoval policajta zo zásahu v Lidli, ktorý velil akcii „Takýto ľudia, ako je on v polícii jednoducho nemajú mať miesto, pretože kazia meno všetkým tým normálnym slušným, ktorých je si myslím drvivá väčšina a ktorí by sa nikdy k takémuto niečomu neuchýlili“ povedal s tým, že podľa neho je väčšina policajtov normálnych a slušných, ktorí veľmi jasne odmietajú totalitu.

Šéf ĽSNS hovoril aj o tom, že nič nevyriešia bitky s policajtmi, pretože väčšina z nich je normálna „Verte mi, aj tu medzi týmito policajtami, ktorí tu dnes sú, či v uniforme alebo civile, je to úplne jedno, je mnoho takých, ktorí každý deň sledujú zmenu legislatívy, aby keď začnú policajtov, vojakov a hasičov nútiť do očkovania, aby si mohli dať okamžite žiadosť do civilu a odísť, pretože sa nechcú nechať otráviť, lebo dobre vedia, o čom to celé je“ hovoril Kotleba priamo policajtom.

„A pre tých policajtov, ktorí počúvajú aj tu aj možno potom neskôr si to budú púšťať v rámci analýz a všetkých tých následných konaní, že čo bolo na mítingu. Vážení policajti, sledujte tú legislatívu o to viac, že ak spravia povinné očkovanie, a hovorím to všade a poviem vám to všetkým tu znova. Ak spravia povinné očkovanie, ako dôležitú podmienku výkonu štátnej služby a vy si to očkovanie odmietnete, tak vlastne z vlastného dôvodu strácate spôsobilosť na výkon štátnej služby a viete veľmi dobre, že v zákone je to postavené tak, že ak stratíte pracú, miesto z dôvodu straty spôsobilosti, čiže z dôvodu straty toho, že si nedáte vakcínu, tak vás z vašej práce vyhodia bez toho, aby ste mali nárok na výsluhu, aby ste mali nárok na odstupné“ povedal Kotleba.

Aj keď je momentálne očkovanie na Slovensku dobrovoľne, šepká sa už o povinnom očkovaní pre určité skupiny obyvateľov. Mohlo by ísť o zdravotníkov, vojakov či policajtov. V susednom Maďarsku je povinné očkovanie pre zdravotníkov.

Štát teda nemohol pre Kotlebu urobiť nič lepšie, ako to, že na jeho protest poslali desiatky policajtov, ktorým sa rovno prihovoril a jeho video zdieľajú tisíce ľudí a len za štyri hodiny videlo vyše 70-tisíc ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *