Na Kollárových Donovaloch sa už od rána veselo lyžuje! Ukazujú kamery zo strediska

Aj keď konzílium odborníkov odporúča spustiť lyžiarske strediská až od začiatku januára, na Donovaloch sa už veselo lyžuje. Toto stredisko vlastní šéf parlamentu Boris Kollár.

Stačí si pozrieť live video z jeho zjazdoviek a môžeme vidieť už od rána niekoľko lyžiarov, ktorí si užívajú prvý sneh.

Stalo sa tak pritom len zopár hodín po Doležalovom oznámení, že „minimálne do začiatku januára budúceho roka sa lyžiarska sezóna na Slovensku konať nebude“. Donovaly využívajú fakt, že prevádzku stredísk doteraz nikto oficiálne nezakázal.

Nad lyžiarskou sezónou v Európe visí kvôli ochoreniu Covid-19 dlhú dobu veľký otáznik. Kým ale napríklad vo Švajčiarsku je sezóna v plnom prúde a pustiť ľudí na zjazdovky chcú v Česku aj v Rakúsku, v Taliansku a v Nemecku zrejme ostanú vleky a lanovky stáť.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353