Spoločnosť

Na futbale kričali „Matovič je ko… skur…“ a vyvesili transparent „Na bielych životoch záleží“ (Video)

Fanúšikovia futbalového klubu Slovan Bratislava nechali na domácom zápase proti Michalovciam odkaz súčasnému premiérovi Igorovi Matovičovi. Po pokrikoch „Matovič je kok… skur…“ prišiel obrovský potlesk.

Nasledovalo vyvesenie provokačného transparentu White Lives Matter (Na životoch bielych záleží) – ako reakcia na iniciatívu Black Lives Matter (Na životoch čiernych záleží). Tá sa spustila po smrti Georgea Floyda, Afroameričan zomrel po brutálnom zákroku polície.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

7 Replies to “Na futbale kričali „Matovič je ko… skur…“ a vyvesili transparent „Na bielych životoch záleží“ (Video)

 1. Nemecko chce, aby sme zacali vo velkom prijimat cernochov z Afriky. Aby sme potom aj my tu mali rasizmus, rabovanie, BLM ponizovanie nas a nasich deti, a pod.

  Pokial sa Matovic podvoli, pridavam sa ku tym na videu.
  Pokial bude razny ako Fico s Kalinakom (aj ked vynutene, najprv boli za migrantov), budem za Matovica! Vyhlasenia v minulosti, nedavaju dobru nadej, ved tam dotiahol aj tu vozickarku, co „skocila“ po prvom ilegalovi ktory prejavil zaujem, konvertovala na islam.

  Prvy nastrel bude, ak obnovia dvojite obcianstvo. To moze znacne ovplyvnit buduce volby. Budu hlasovat ti, ktori ziju inde a sem ani nepachnu, v este vacsom mnozstve ako to bolo naposledy.

  Otazka je Sulik. Kedysi proti nelegalnej migracii, ale teraz je z tej strany eurobolsevicka, vitacska. Za ludi budu 100% pre migrantov, proti etnickym Slovakom.

  Zatial som s Matovicom spokojny. Nasiera vsetkych rovnomerne a najma, len 28 mrtvych, kym inde tisice.

 2. Čo je na tom rasistické? Ak by tam bolo Only White Lives Matter, bol by to rasizmus, tak je to to isté čo BLM. Na všetko dvojaký meter?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *