Zo sveta

Na chorvátskych hraniciach to vrie! Polícia začala strieľať do migrantov ostrými

Na hraniciach medzi Chorvátskom a Bosnou je situáciu na spadnutie. Migranti sa snažia prejsť touto cestou do západnej Európy a chorvátski strážcovia hraníc sú nekompromisní.

Posledný prípad ukazuje na postreleného migranta, ktorého museli operovať s vážnymi zraneniami v nemocnici v Rijeke. Potvrdil to chorvátsky minister vnútra Davor Bozinovic v nedeľu po návšteve pacienta.

Migranti prichádzajú nelegálne z Bosny

Tisíce migrantov prichádza nelegálne z Bosny. Postrelený bol zo skupiny 15tich mužov, ktorých polícia zastavila v drsnom teréne 1100 metrov nad morom v blízkosti slovinských hraníc. Polícia použila strelné zbrane a ostatní migranti boli zatknutí.

Rôzni liberálni aktivisti opakovane obviňujú chorvátsku políciu z brutálneho zaobchádzania s utečencami, ktorí prichádzajú z Bosny.

4 Replies to “Na chorvátskych hraniciach to vrie! Polícia začala strieľať do migrantov ostrými

  1. strašne… teraz si predstavte miesto kde ich zhromaždia a oni sa daju na utok, jeden policajt zastreli cca troch, a zbytok ich zabije, čiže čo, typek zabije fizla, zoberie mu zbraň a takto…

  2. ….Slovania si našťastie nenechajú svoje územie zaplaviť africkými hordami, iba ak by na Slovensku zvíťazil progresívny sorošovský čaputizmus… to by bola rana priamo do solar plexu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *