Na chate prezidentky sa strhla poriadna párty. Polícia dokonca svoj výjazd najprv tajila (Video)

Na chate, ktorú vlastní prezidentka Zuzana Čaputová sa konala poriadna žúrka. Hudba a svetlá z chaty boli tak rušivé, že sused, ktorý počkal do 22:00 hodiny, zavolal na políciu pre rušenie nočného kľudu.

Polícia ale najprv podľa dôkazov a tvrdení TV JOJ svoj výjazd zatajovala. Neskôr, keď televízia dodala dôkazy o telefonáte nespokojného suseda na políciu, polícia svoje vyjadrenia zmenila a priznala výjazd.

Chatu prevádzkuje dcéra prezidentky a prenajíma ju ľuďom. Za hlučných návštevníkov sa dcéra prezidentky ospravedlnila aj susedom.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353