Muži tmavej pleti sa bili s belochom, ktorý kričal "He*l Hit*er", rasistu už vyšetrujú - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Muži tmavej pleti sa bili s belochom, ktorý kričal „He*l Hit*er“, rasistu už vyšetrujú

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecké mesto Darmstadt zažilo incident medzi dvomi mužmi tmavej pleti proti jednému belochovi.

Na ulici sa začali do seba púšťať v časoch celosvetových protestov proti rasizmu traja muži. Dvaja tmavej pleti sa pustili do jedného bieleho muža. Ten v obrovskej nevýhode vybuchol a začal nahlas kričať nacistické pozdravy „Heil Hitler“.

Muž sa nakoniec snažil utiecť, no jeden z mužov tmavej pleti ho ešte strkal od zadu. Nakoniec muža bielej pleti zadržala polícia aj vďaka občanom, ktorí ho držali do jej príchodu. Situáciu už vyšetrujú, ale bližšie informácie zatiaľ nie sú známe.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *