Muža zastavili policajti a ten vytiahol meter: „Choďte dva metre odo mňa! A nehrajte sa na vojakov!“

Video českého vodiča, ktorého odstavila hliadka polície sa šíri internetom svetelnou rýchlosťou a má už tisíce zdieľaní. Prečo? Pretože zastavený šofér to berie naozaj „vážne“.

Ako sa hovorí, máme si umývať ruky, nosiť rúška a dodržiavať odstupy a to najlepšie dva metre od seba v obchodoch či uzavretých priestoroch, ale aj na uliciach by sme mali byť od seba. Pri zastavení policajnou hliadkou šofér vytiahol reálny meter, s ktorým si začal odmeriavať dvojmetrový rozostup medzi ním a policajným príslušníkom.

Policajt je však po celý čas s dobrou náladou a hovorí, že oni si to nevymysleli a nehrajú sa na vojakov. Nakoniec šofér nadiktuje svoje údaje policajtom a videa sa skončí.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353