Zo sveta

Muž zmlátil sestričku, lebo zaočkovala jeho ženu bez súhlasu

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Kanadská polícia hľadá muža, ktorý v pondelok niekoľkokrát udrel päsťou do tváre zdravotnú sestru a zrazil ju na zem. V lekárni Brunet Pharmacy v meste Shebrooke totiž údajne podala jeho manželke vakcínu proti koronavírusu bez jeho dovolenia.

V pondelok, krátko po deviatej hodine ráno, vošiel muž do lekárne Brunet Pharmacy v Sherbrooke v južnom Quebecu a obvinil zhruba štyridsaťročnú sestru zo zaočkovania jeho manželky bez dovolenia. Následne ju napadol.

„Podozrivý bol veľmi agresívny a spýtal sa sestričky, prečo očkovalo jeho manželku bez súhlasu. Niekoľkokrát ju udrel priamo do tváre, zrazil ju k zemi a následne utiekol, „uviedol pre web americkej televízie CNN Martin Carrier, hovorca Polícia Sherbrooke.

Polícia zatiaľ nemá fotografiu ani meno podozrivého. Majú ale jeho opis a dúfajú, že s pomocou verejnosti bude útočník čoskoro obvinený. „Podozrivý je zhruba štyridsaťročný muž, vysoký približne 1,8 metra, s tmavšou pleťou a krátkymi hnedými vlasmi,“ opísal Carrier a dodal, že muž mal v každom uchu piercing a tetovanie v tvare kríža na ruky.