Muž v tatranskej električke nemal respirátor. Keď ho v nej zamkli, rozbil okno kladivom a ušiel (Video)

Cestujúci v tatranskej električke odmietal dodržiavať nariadenia proti šíreniu Covid 19, nechcel si nasadiť respirátor a vulgárne nadával. Agresívny muž nadával aj samotnému rušňovodičovi. Ten sa rozhodol, že zastaví, agresívneho muža zamkne a zavolal políciu.

„Agresívneho siláka v bombere sa pomocou polície podarilo identifikovať „ako známu firmu“. Veríme, že útočník pred trestom ani pred náhradou škody neujde,“ povedal pre TV Markíza hovorca Železničnej spoločnosti Slovensko Tomáš Kováč.

Na záberoch televízie vidíme, ako sa agresívny muž rozhodne opustiť električku a kladivom, a neskôr päsťami rozbíja sklo, aby sa dostal von. Muž sa mal nakoniec dostať von, no polícia vie o koho ide a bude vypočutý.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353