Zo sveta

Muž si nechcel dať rúško v reštaurácii. Ľudia ho brutálne zbili

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pandémia vyvoláva obrovské vášne a rôzne incidenty po celom svete. Muž v jednej z prevádzok v Amerike prišiel do konfliktu s personálom, údajne kvôli odmietnutiu nasadenia rúška.

Chlapík bez rúška sa najprv hádal s personálom a neskôr strčil aj muža, ktorý si zamestnancov prevádzky zastával. Hneď po tom do neho brutálne vletel ďalší muž a udrel ho päsťou do tváre. Úder bol taký silný, že sa napadnutý muž zapotácal a nakoniec spadol na zem.

Celý incident je natočený na videu.

2 Replies to “Muž si nechcel dať rúško v reštaurácii. Ľudia ho brutálne zbili

  1. Davos – január 2010, WEF, agenda 2030, už dlhé roky je to rozhodnuté. Veď to ani nie je utajované. O potrebe znižovania populácie predsa Viliam prednášal, mal na tabuli vzorec, stovky divákov a videá volne dostupné. Oni sa s tým ani neskrývajú, sú si istí výsledkom. Plán im vychádza presne, plní sa krok za krokom. Aj náš dnešný pocit bol dávno zahrnutý do plánu.

  2. .. tento výrok a jeho odvodeniny sú môj patent, ešte nikto si to nedovolil povedať: „Rúško na tvári „vás“ chráni pred vírusom asi tak, ako zariadi perforovaný kondóm bezpečný sex“. Táto zhovädilosť skončí a budete sa všetci tváriť, že ste to hovorili. Ak rúško chráni, načo injekcie? Ak injekcia chráni, načo rúško? Ak stačí jedno, načo druhé? Ak chráni oboje, prečo toľko kriku? Ak nechráni ani jedno, ani druhé, potom čo? Kto je potom zodpovedný za celé toto šialenstvo bez tvárí? …. ZODPOVEDNÝ …??? Kto?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *