Muž si nechcel dať rúško a tak ho statočný taxikár odviezol rovno na policajnú stanicu

Na oslavy Nového roka sa bez incidentov nezaobišli ani taxikári. Aj napriek prísnym opatreniam sa našli ľudia, ktorí chceli oslavovať a opatrenia porušovali. V Kanade médiá priniesli príbeh muža, ktorého taxikár odviezol nie domov, ale rovno na policajnú stanicu. Prečo? Nechcel si nasadiť rúško, informuje CNN.

V meste Victoria si zákazník taxíku na Nový rok poriadne „zarobil“. Opitý muž musel za porušenie opatrení zaplatiť 690 kanadských dolárov, čo je 440€. Policajti museli muža dokonca z taxíku fyzicky vyťahovať. Následne ho zadržali a skončil vo väzbe.

V spomínanom kanadskom meste mala polícia v daný deň plné ruky práce. Tento prípad bol len jedným zo sto, ktoré museli riešiť.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353